infozasady

W związku z panującą sytuacją w kraju i na świecie informujemy co następuje.

Od 4 maja ośrodek LN jest czynny i otwarty na przyjęcie naszych gości. Zgłoszenia o chęci przyjazdu przyjmujemy telefonicznie i drogą e- mail / zakładka  kontakt / rezerwacja wstępna.

Rozpoczęliśmy rezerwacje pobytów wakacyjnych i nadchodzącego długiego weekendu - Boże Ciało oraz tzw. długie postojowe.

Aktualne środki ostrożności epidemiczne.

Ze strony ośrodka realizujemy wszystko co wymagane w kwestii zabezpieczenia i dezynfekcji węzła sanitarnego, który jest dodatkowo uzupełniony o bezdotykowe urządzenia dezynfekcyjne.

Dodatkowe bezdotykowe dezynfekcje rąk będą ustawione i w innych , dodatkowych punktach ośrodka. Korzystanie profilaktyczne - bezpłatnie.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów zalecamy przywożenie własnych toalet chemicznych i bezpłatnego korzystania z istniejących zrzutów przeznaczonych do tych celów.

Maseczki. Każda parcela jest w okresie wynajmu częścią, strefą " prywatną " klienta co przy otwartym powietrzu i przestrzeni pozwala na nie noszenie maseczek przy zachowaniu bezpieczeństwa i odległości miedzy innymi, obcymi osobami.

Uważa się ,że przebywanie na otwartej przestrzeni leśnej z zachowaniem odległości jest bezpieczne i zalecane dla zdrowia fizycznego i psychicznego dlatego zapraszamy jak co roku do wypoczynku w LN.

Do zobaczenia w LN

Recepcja Loch Ness

instrukcje na podstawie oficjalnych informacji na dzień 04.05.2020.